Equip de professors

L’Equip Directiu està format per:

Marc Reguant Vila (Director) mreguant@artes.cat

Montserrat Sala Morral (Coordinació acadèmica) msala@artes.cat

Jaume Prat Serra (Coordinació d'activitats) jserra@artes.cat

 

L'Equip Docent del curs 2019-2010 està format per 16 professors i professores:

Mònica Blanque Herrero -mblanque@artes.cat(Contrabaix. Baix elèctric i Orquestra)

Pilar Canellas Crusellas - pcanellas@artes.cat - (Llenguatge musical i Cant Coral)

Anna Clarena Tomasa - aclarena@artes.cat(Violí. Orquestra. Jove Orquestra i Orquestrina)

Glòria Comallonga Homs - gcomallonga@artes.cat(Cant i foniatria) 

Elisenda Duocastella Pla - eduocastella@artes.cat(Piano. Acompanyament. Sensibilització. Nadons. cant coral i Cor Adults)

Laura Gual Purtí - lgual@artes.cat - (Viola. Jove Orquestra. Llenguatge Musical. Sensibilització. Nadons. Rítmica i Cant Coral)

Miguel Rodríguez Berenguer - mrodriguez@artes.cat(Trombó)

Xavi Jo Rocadembosch - xjo@artes.cat(Llenguatge Musical. Harmonia Clàssica. Cant Coral i Banda)

Ferran Junyent Rotgés  - fjunyent@artes.cat(Violoncel).

David Martell Solernou - dmartell@artes.cat - (Piano. Acompanyament. Cor d'Adults. Harmonia Moderna. Improvització i Combo)

Dídac Mirallas Vila - dmirallas@artes.cat(Saxo. Clarinet. Banda Jove i Cambra)

Jaume Prat Serra - jserra@artes.cat(Trompeta)

Marc Reguant Vila - mreguant@artes.cat(Piano. Cant. Cant Coral. Cor Jove. Banda. Sensibilització i Teatre Musical)

Angi Rios Angulo - arios@artes.cat - (Flauta Travessera i Cant)

Montserrat Sala Morral - msala@artes.cat - (Piano. Acompanyament i Sensibilització)

Guillem Vilar Serra - gvilar@artes.cat(Oboè. Llenguatge Musical i Harmonia Moderna)