L'Equip

L’Equip Directiu està format per:

Marc Reguant Vila (Director) mreguant@artes.cat

Montserrat Sala Morral (Coordinació acadèmica) msala@artes.cat

Jaume Prat Serra (Coordinació d'activitats) jprat@artes.cat

 

L'Equip Docent del curs 2019-2020 està format per 16 professors i professores:

Mònica Blanque Herrero -mblanque@artes.cat(Contrabaix, Baix elèctric i Música de Cambra)

Pilar Canellas Crusellas - pcanellas@artes.cat - (Llenguatge musical i Cant Coral)

Anna Clarena Tomasa - aclarena@artes.cat(Violí, Orquestra, Jove Orquestra, Orquestrina i Sensibilització)

Elisenda Duocastella Pla - eduocastella@artes.cat(Piano, Acompanyament, Sensibilització, Nadons, Cant Coral i Cor d'Adults)

Laura Gual Purtí - lgual@artes.cat - (Viola, Jove Orquestra, Llenguatge Musical, Sensibilització, Nadons, Rítmica, Cant Coral i Música+Gran)

Miguel Rodríguez Berenguer - mrodriguez@artes.cat(Trombó i Tuba)

Xavi Jo Rocadembosch - xjo@artes.cat(Bateria, Llenguatge Musical, Harmonia Clàssica, Cant Coral, Sensibilització i Banda)

Ferran Junyent Rotgés  - fjunyent@artes.cat(Violoncel, Música de Cambra i Teatre Musical).

David Martell Solernou - dmartell@artes.cat - (Piano, Acompanyament, Cor d'Adults, Harmonia Moderna, Improvització i Combo)

Dídac Mirallas Vila - dmirallas@artes.cat(Saxo, Clarinet, Banda Jove, Orquestrina, Música+Gran i Música Cambra)

Jaume Prat Serra - jprat@artes.cat(Trompeta i Banda)

Marc Reguant Vila - mreguant@artes.cat(Piano, Cant, Cant Coral, Cor Jove, Sensibilització i Teatre Musical)

Angi Rios Angulo - arios@artes.cat - (Flauta Travessera i Cant)

Montserrat Sala Morral - msala@artes.cat - (Piano, Acompanyament i Sensibilització)

Guillem Vilar Serra - gvilar@artes.cat(Oboè, Harmonia Moderna i Conjunt +18)

 

Secretaria

Berta Sellés - (Secretària-administrativa)