L'Equip

L’Equip Directiu està format per:

Marc Reguant Vila (Director) marc.reguant@emmartes.cat

Montserrat Sala Morral (Coordinació acadèmica) montserrat.sala@emmartes.cat

Jaume Prat Serra (Coordinació d'activitats) jaume.prat@emmartes.cat

 

L'Equip Docent del curs 2019-2020 està format per 17 professors i professores:

Mònica Blanque Herrero -monica.blanque@emmartes.cat(Contrabaix, Baix elèctric i Música de Cambra)

Pilar Canellas Crusellas - pilar.canellas@emmartes.cat - (Llenguatge musical i Cant Coral)

Anna Clarena Tomasa - anna.clarena@emmartes.cat(Violí, Orquestra, Jove Orquestra, Orquestrina i Sensibilització)

Elisenda Duocastella Pla - elisenda.duocastella@emmartes.cat(Piano, Acompanyament, Sensibilització, Nadons, Cant Coral i Cor d'Adults)

Laura Gual Purtí - laura.gual@emmartes.cat - (Viola, Jove Orquestra, Llenguatge Musical, Sensibilització, Nadons, Rítmica, Cant Coral i Música+Gran)

Xavi Jo Rocadembosch - xavi.jo@emmartes.cat(Bateria, Llenguatge Musical, Harmonia Clàssica, Cant Coral, Sensibilització i Banda)

Ferran Junyent Rotgés  - ferran.junyent@emmartes.cat(Violoncel, Música de Cambra i Teatre Musical).

David Martell Solernou - david.martell@emmartes.cat - (Piano, Acompanyament, Cor d'Adults, Harmonia Moderna, Improvització i Combo)

Dídac Mirallas Vila - didac.mirallas@emmartes.cat(Saxo, Clarinet, Banda Jove, Orquestrina, Música+Gran i Música Cambra)

Jaume Prat Serra - jaume.prat@emmartes.cat(Trompeta i Banda)

Oleguer Puig Mas - oleguer.puig@emmartes.cat (Guitarra)

Marta Rabaneda Espinalt - marta.rabaneda@emmartes.cat (Dansa Contemporània i expressió corporal)

Marc Reguant Vila - marc.reguant@emmartes.cat(Piano, Cant, Cant Coral, Cor Jove, Sensibilització i Teatre Musical)

Angi Rios Angulo - angi.rios@emmartes.cat - (Flauta Travessera i Cant)

Miguel Rodríguez Berenguer - miguel.rodriguez@emmartes.cat(Trombó i Tuba)

Montserrat Sala Morral - montserrat.sala@emmartes.cat - (Piano, Acompanyament i Sensibilització)

Guillem Vilar Serra - guillem.vilar@emmartes.cat(Oboè, Harmonia Moderna i Conjunt +18)

 

Secretaria

Berta Sellés - (Secretària-administrativa)